İstanbul Ankara Parsiyel Taşımacılık

İstanbul Ankara Parsiyel Taşımacılık

İstanbul Ankara Parça Parsiyel taşımacılık 

 

İstanbul Ankara parça parsiyel taşımacılık konusunda hizmet vermekte olan şirketimizin düzenli seferleri bulunmaktadır. Haftanın belli günlerinde belli merkezlere parça eşya ya da belli bir kısım eşya taşımacılığı K belgesine sahip araçlarımız ile gerçekleştirilmektedir. İstanbul Ankara parça parsiyel taşımacılık şirketi olarak bahsi geçen ürünleriniz belirttiğiniz adresten alınır ve doğru şekilde ambalaj yapılarak araçlarımızda yer alır. Parça mobilya taşıma işleri de mobilyanın demonte işlemi gerçekleştirilerek yapılmaktadır. Eşyalarınız taşınan adreste yeniden monte edilir ve öyle teslim edilir. Parça ya da kısmi eşya taşıma konusunda hizmet veren şirketimiz Türkiye’nin her bir bölgesinde profesyonel ve tecrübeli olan ekibimiz tarafından güvenle yapılmaktadır.  

Parça ve parsiyel taşımacılık planı yapılan iş düzenine göre günlük, haftalık ya da aylık şekilde organize edilmektedir. Uygun fiyatlara sahip bu taşımacılık yöntemi müşterilerin uygun zamanda son derece uygun fiyatlara parça eşya parsiyel nakliyesini gerçekleştirmesine de olanak tanır. İstanbul Ankara parça parsiyel taşımacılık şirketimiz ile daha yüksek masraftan kurtulmuş olacak aynı zamanda taşınmasını istediğiniz yükün güvenle firmamız tarafından taşınmasına olanak sağlayabilirsiniz. Kurumsal olarak da her türlü hizmeti sağlayan şirketimiz, elinizde olan ve ulaştırılmasını istediğiniz eşyalarınızı iş planı doğrultusunda şirketimiz güvencesinde en kısa zamanda yeni adresine ulaştırılacaktır.  

İstanbul Ankara parça parsiyel taşımacılık yapan şirketimizde parça eşya anlayışı içinde koltuk takımı, yemek takımları, bekar eşyası, öğrenci eşyaları, çeyiz eşyaları ya da yazlık eşyalar gibi yer kaplayan ve hacmi büyük olan ürünler taşıtabilir, çok uygun fiyata bu hizmeti satın alabilirsiniz. Aynı ürünü bir kargo firması ile taşımaya kalktığınızda çok yüksek maliyetler çıkartacak, getireceğiniz yükün astarı yüzünden pahalıya gelecektir. Dolayısı ile çok da fazla para ödemek istemeyeceğiniz ama bir şekilde ulaştırılması gereken eşyalarınız şirketimiz güvencesi ve kalitesi ile en uygun fiyatlara dilediğiniz adresteki yerini alacaktır. Taşımacılık bizim işimiz, biz sizin yükünüzü alırız siz de her türlü konfor ve rahatlıkta bunun keyfini yaşamak kalır. Sitemizden kolayca bize ulaşabilir ve tabi ki en kısa zamanda iletişime geçebilirsiniz. 


Ankara İstanbul Parça Parsiyel 

Uzun yıllardır bulunduğumuz nakliyat sektöründe tecrübemizle her taşımacılık işini ustalıkla yapıyoruz. Alanında bilgili ve yetkin personellerimiz ile her ürünü sağlam bir şekilde alıcıya ulaştırıyoruz. Ankara İstanbul parça parsiyel taşımacılığı da firmamız tarafından verilen hizmetlerden biridir. Parça taşımacılığı özellikle ekonomik açıdan müşterilerimize büyük fayda sağlamaktadır.  

Göndermek istediğiniz yük bazen bir kamyonu dolduramayabilir. Bu nedenle parça şeklinde göndermek daha hesaplı olur. Kargo şirketleri ise ürüne göre fazla fiyat verdiklerinden genelde müşterilerimiz bu yöntemi seçmektedir.  

Parça Parsiyel Ücreti Ne Kadar? 

Ankara İstanbul parça parsiyelnakliyatı fiyatı gidilecek mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Nakliyat öncesi gelen ekibimiz alınacak parça veya parçaların hacmine göre bir fiyat politikası izlemektedir. En uygun şekilde verilen fiyat sonucunda anlaşılması halinde sizinle ortak bir tarih belirlenir. Belirlenen tarih diğer müşterilerimizden alınacak olarak parçalara göre ayarlanır. Nakliyat kamyonunun kapasitesi kadar ürün olduğunda araç alıcıya ulaşmak üzere yola çıkar.  

Özellikle Ankara İstanbul parça parsiyeltaşımacılığı gibi uzun yolculuklu nakliyatlarda paket ve ambalaj yapımı oldukça önemlidir. Uzun mesafelerde beklenemedik anlarda ürünü koruyacak paketlemenin yapılması gerekir. Burada sadece işin düzgün yapılması da yeterli olmayabilir. Kullanılacak malzemenin niteliği de büyük önem taşımaktadır. Firmamız bu doğrultuda bütün ambalaj malzemelerini birinci kalite ürünlerden seçmektedir. Bu sayede eşyaların zarar görmeden gideceğe yere güvenle varmaktadır. 

Firmamız tüm nakliyat işlerinde olduğu gibi Özellikle Ankara İstanbul parça parsiyeltaşımacılığında da sigortalama yapmaktadır. Bu konu müşterilerin dikkat etmesi gereken, maddi açıdan zarara uğramamak için mutlaka uygulanması gereken bir yöntemdir. Yolda yaşanan olumsuzluklar eşyalara zarar vermesi halinde tüm zararlar bu sigorta ile karşılanmaktadır.  

Her Ürün Parça Olarak Gönderilir mi?  

Parça nakliyatında sizin ürününüz diğer müşterilerden alınan ürünler ile aynı araçta gönderilir. Tüm müşterilerden ürünlerin alınması ise birkaç gün sürebilir. Bu nedenle Ankara İstanbul parça parsiyel gibi uzun süren mesafelerde kolay bozulacak ürünler gönderilmez. Bunun haricinde tüm eşyalarınız firmamız güvencesi altında istediğiniz adrese kısa sürede teslim edilir.  

 

 

 

 

 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Benzer Konular

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz