İstanbul Fuar Taşımacılığı, Fuar taşıma, Stand taşıma,

Fuar Taşımacılığı

FUAR TAŞIMACILIĞI 

Sektörel bazda gerçekleştirilen fuarlar katılımcılar için de ziyaretçiler için de önemli bir dönemeçtir ve neredeyse bir şölen havasında geçer. Yıl içinde kaç fuara katılım gösteriyorsanız o derece yoğun ve hareketli bir iş hayatınız var demektir. Durum böyle olduğunda mobilyalarınız, görsel materyalleriniz ve sunum yapabilmek için hazırladığınız bütün teşhir malzemeleri son derece özenli bir şekilde taşınmalı ve fuar alanına yerleştirilmelidir. Fuar taşımacılığı da yapan firmamız taşınması zor, ebatları bütün olan bütün eşyalarınızı taşıma hizmetini sunmaktadır. Böylece devamlı olarak bilinçsiz ellerde taşınmak zorunda kalan malzemeler yıpranmayacak ve siz de bir dahaki fuara yenisini alarak yeniden masraf yapmak zorunda kalmayacaksınız. Fuar sona erdikten sonra ürünlerinizi gönül rahatlığı ile depoya kaldırıp, gerektiği zaman yeniden kullanabilirsiniz. 

Fuar materyalleriniz özenle çalışan personelimiz sayesinde özenli bir şekilde paketlenir ve dilediğiniz yere götürülerek teslim edilir. Siz de böylece fuar taşımacılığı yapan firmamız ile maddi kayıp yaşamadan, gerektiği zaman yeniden ürünlerinizi kullanabiliyor olacaksınız. Diğer taşımacılıktan farklı olarak fuar taşımacılığında özenle sökülüp takılması gereken materyallerin var olmasıdır. Böylece bu işte deneyimli olan ekibimiz size hizmet sunacak ve en önemlisi de en ağır ve büyük parçalar bile taşınarak, fuardaki standınızda yerini alacaktır. 

Fuar taşımacılığı da başarılı şekilde gerçekleştiren şirketimiz ile güvenli ve kaliteli hizmet alıyor olmaktan mutluluk duyacağınızı ümit ediyoruz.  Özel şekilde yapılacak olan anlaşmamız ile eşyalarınız sorun ve problem yaşanmadan taşınacak ve dilediğiniz adrese teslim edilecektir. Sizin yapmanız gereken sadece taşınacak fuar eşyalarını gelecek olan deneyimli personelimize göstermek olacaktır. Taşımacılık öncesi yapılacak olan bir keşif ile eşyaların incelenmesi ve bu doğrultuda eleman, malzeme ve araç ayarlanması da öncelikli olacak işlerimiz arasındandır. Siz de kurumsal yapının gerektirdiği üzere eşyalarınızı stantda duracak olan personelinize taşıtmamak için profesyonel bir fuar taşımacılığı firması hizmeti sanın alabilirsiniz. Karşılıklı görüşmelerimizde ve nitelikli personelimizi gördüğünüzde siz de bizimle çalışmaktan mutluluk duyacaksınız biz de sizi mutlu referanslarımız içinde değerlendirmekten gurur ve mutluluk duyacağız. Yükünüzü biz taşırız siz konforunu sürün… 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Diğer Hizmetler

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz