İstanbul Ofis ve Büro Taşımacılığı, Ofis büro taşıma

İstanbul Ofis ve Büro Taşıma

Ofis ve Büro Taşımacılığı 

 

Diğer tüm nakliye hizmetleri gibi son derece dikkat ve özen isteyen ofis ve büro taşımacılığı herhangi bir kayıp olmaması ve işlerin kesintisiz şekilde devam etmesi için büyük önem taşımaktadır. Uzun yıllardır sektördeki yerini koruyan şirketimiz bu alanda da işlerini başarı ile sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti ile devam ettiğimiz sektörde ofis taşımacılığı öncesinde de uzmanlarımız ile keşif gerçekleştiriyoruz.  

Eşyaların miktarı, yoğunluğu, niteliği, dosyaların durumu, arşiv yapısı ve özel belgeler gibi konularda bilgi alacak ve gözlem yapacak olan eksper, size en uygun olan taşıma programını çıkartacaktır. Bu program dahilinde taşınma günü ve saati belirlenir ve taşınma süresinde kullanılacak olan paketleme malzemeleri ve kullanılacak araç ile görev alacak personel sayısı belirlenir. Bu bilgilerin bulunacağı sözleşme sizin talebiniz doğrultusunda hazırlanır ve imzalanır. Sigorta sözleşmesi de hazırlandıktan sonra taşınma günü beklenir. Nakliye sigortası nakliye sırasında başa gelebilecek bütün sıkıntılara karşı haklarınızı koruma altına alır ve olabilecek aksiliklerde bütün zararınızı karşılar. 

Ofis ve büro taşımacılığı yapılırken eşyaların niteliği doğrultusunda paketleme ve ambalaj işlemleri yapılır. Özellikle de hassas olan eşyalar başta olacak şekilde bütün ofis malzemeleri zarar görmeyecek şekilde taşınması adına en doğru şekilde paketlenir. Bu doğrultuda en yüksek kalitede malzeme ve en sağlıklı şekilde kullanılır. Eşyaların kaybolmaması, hasar görmemesi ve çizilmemesi için bütün önlemler alınır. Ofis ve büro taşımacılığı gerçekleştiren personelimiz paketleme işini yaptıktan sonra paketleri numaralandırır ve bu sisteme göre yeni adrese taşır.  

Böylece hiçbir karışıklık olmayacağı gibi ofis ya da büronun hizmete başlaması için süreyi de daraltmış olur. Ofis ve büro taşımacılığı yapılırken bilgisayar ve yazıcı gibi teknik aletler de en doğru şekilde paketlenir ve zarar görmeksizin yeni adrese ulaştırılır. Bütün bu süreci uzman personelimiz ile gerçekleştirirken bu taşımacılık sisteminde mobilyalar büyük önem taşıdığı için marangoz personeller de önem arz eder. Dolap ve masa yoğunlukta olduğu için mobilyalar demonte edilerek bozulur ve taşındığı yerde de yeniden monte edilir. Siz talep edin biz gerçekleştirelim. 

Diğer Hizmetler

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz