İstanbul Parça Eşya Taşımacılık, Parsiyel taşımacılık

İstanbul Parça Eşya Taşımacılık

Parsiyel & Parça Taşımacılık 

 

Uzun yıllardır hizmeti sağlanan ancak yeni yeni popüler hale gelen ve insanların ilgi gösterdikleri parsiyel & parsel taşımacılık bir nakliye sistemidir. Bu hizmet ile parça yük taşımayı sık sık kullananlar ya da az olan eşyayı başka bir yere iletmek isteyenlerin tercih ettikleri ideal bir ulaşım sistemidir. Bu hizmet genel olarak şehirler arası şekilde verilmektedir ve sizin eşyalarınız tek bir kamyon içinde size ayrılmış bir alana yerleştirildikten sonra diğer müşterilerin de eşyaları ile birlikte yola çıkar ve sorunsuz bir şekilde ulaştırılır. İşinde uzman ve profesyonel olan firmalar bu eşyaların kaybolmasına, karışmasına ya da hasar görmesine kesinlikle izin vermeyecektir çünkü bu hizmet yıllardır verilmekte olup, her defasında memnuniyetle sonuçlanan bir hizmet uygulaması olmuştur. Siz de parsiyel & parsel taşımacılık hizmetinden yararlanmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz.  

Parsiyel kelime olarak bütün olmayan yani parça anlamına gelir. Nakliye sektöründe tamamen, parsiyel, ağır ve proje nakliyat gibi pek çok taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Aynı yönde bulunan ve birbirinden son derece farklı olan müşterilerin yükünü, kamyon, kamyonet ya da tır ile taşınmasına parsiyel & parsel taşımacılık adı verilmektedir. Bu türdeki taşımacılık sisteminde temel amaç aynı yöne gidecek olan yüklerin tamamı bir aracı doldurmasa da aynı araca yüklenir ve taşıma maliyeti oldukça ekonomik bir seviyeye getirilir. 

Parsiyel & parsel taşımacılık hizmetinin maliyet hesabı nasıl yapılıyor sorusunu yanıtlamak gerekirse de; taşınacak olan yükün ağırlığı ile beraber hacmi de son derece önemlidir. Karayolu taşımacılığı içinde bulunan parsiyel taşımacılıkta yapılan hesaplar da metreküp, lademetre ve ağırlık hesap ölçüleri çerçevesinde yapılır. Şirketimiz yaygın olduğu gibi karayolu ile nakliye yapan bir şirkettir. Kara araçları kullanıp, RUT planına uygun olarak dağıtım gerçekleştiriyoruz ve yükleme işini kapıdan ya da depodan alarak gerçekleştiriyoruz. Ancak kara yolu ile birlikte bu türde taşımacılık hava yolu, deniz yolu ve demir yolu ile de gerçekleştirilmektedir. Hava yolu ile genel olarak parça kargolar taşınırken, yükleme işi havalimanında yapılır ve yükün gümrüklü olması gereklidir. 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Diğer Hizmetler

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz