İvedik İstanbul Nakliyat, İvedik İstanbul Nakliye Ambarı, İvedik İstanbul arası nakliye ambarı

İvedik İstanbul Nakliye ambarı

İvedik İstanbul Nakliyat   

İvedik İstanbul nakliyat hizmetimiz ile tüm taşımacılık işlerini büyük bir profesyonellik ile yapıyoruz. Nakliyat sektörüne uygun, kaliteli ekipmanlarımız ve alanında uzman personeller ile sektörde tercih edilen firmalardan biriyiz. Uzun yıllardır yaptığımız nakliye işinde birçok farklı müşteri ile çalıştık. Sonuncunda ise olumlu yorumlar aldık.  

Firmamızın sunduğu İvedik İstanbul nakliyat hizmetinde ev, ofis, büro, yük, kurumsal, fuar, tekstil, parça ve ambar taşımacılığı da bulunmaktadır.  İhtiyacınız olan taşıma türüne göre bizimle iletişime geçebilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz.  

Fuar Taşımacılığı Nasıl Yapılır? 

Yukarıda belirttiğimiz hizmetlerden fuar taşımacılığı, birçok müşterimizin daha önceden çalıştığı şirketler şikayetçi olduğu nakliye alanlarından biridir. Bir yerden diğerine, oradan öteki tarafa derken fuar taşımacılığında eşyalar darbeye bağlı olarak zarar görebiliyor. Firmamız bünyesinde yaptığımız fuar nakliyatını büyük bir titizlikle planladıktan sonra yapmaktayız. İvedik İstanbul nakliyat gibi şehirler arası taşımacılıkta parçaların uygun sökülmesi ve paketlenmesi gerekir. Aksi halde en küçük darbede kırılmalar yaşanabilir.  

Firmamızda bulunan personeller alanında bilgili ve tecrübeli kişilerdir. Eşyaları en uygun şekilde sökerek araca en doğru biçimde yerleştirip güvence altına alırlar. Bu sayede çarpmaya bağlı olarak gelişecek zararlar engellenir. Aynı durum ambalajlama ve paketleme için de geçerlidir. Piyasadaki birinci sınıf malzemelerden üretilmiş paketleme ürünlerimiz eşyalarınızı her türlü düşme ya da çarpmaya karşı korur.  

Parça Taşımacılığı 

İvedik İstanbul nakliyat hizmetimiz arasında parça taşımacılığı da bulunmaktadır. Bir kamyonu doldurmayacak eşyanız varsa parça nakliyat yaptırabilirsiniz. Bu sayede bir kamyonun ücretini ödemektense sadece kendi yükünüz kadar ücret ödersiniz.  

Parça taşımacılığında ilk olarak bütün müşterilerimizden eşyalar alınır. Teslim edileceği adrese göre planlı bir şekilde araçlara yerleştirilir. Bu planlama ile eşyalar sürekli indirilip bindirilmez. Böylece daha sağlıklı bir şekilde nakliye işlemi tamamlanmış olur. Ayrıca tüm taşımacılık hizmetlerimizde nakliye sigortası yapmaktayız. Yolculukta ya da taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmesi halinde maddi kaybınız telafi edilir.  

  

  

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Diğer Hizmetler

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz