İstanbul Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşımacılık 

 

Her geçen gün sektöründe büyüyen ve kurumsal kimliğini daha çok geliştiren şirketimiz gerçekleştirdiği işin ciddiyeti ve öneminin farkında olup, müşterilerine hizmeti bu çerçevede sağlamaktadır. Kurumsal taşımacılık işinde yaptığımız işin öneminin farkında olup, ilkelerden vazgeçilmeksizin hareket ettiğimizi bilmenizi isteriz. Dolayısı ile sizin de tüm malzeme ve ekipmanlarınıza en hassas özeni göstererek, güvenli şekilde ambalajlama yaparak taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Her türlü sektörde yer alan firmalara hizmet sunan şirketimiz kurumsal firmalara da aynı profesyonellik çerçevesinde gerekli hizmeti sağlamaktadır. Gerek ofis malzemeleri, gerek dosya ve doküman evraklar özel ambalajlama yöntemleri ile sarılarak dilediğiniz adrese en iyi şekilde taşınacaktır.  

Kurumsal taşımacılık alanında taşınacağınız yeni adresinize giderken öncelikle başta görüşerek taşınacak malzemelerin ve materyallerin raporu çıkarılır, kaç eleman ile yapılabileceği tespit edilir ve yeni adrese ne kadar uzaklıkta olduğu ve ne kadar sürede varılacağı da belirtilerek, ortalama bir hesap çıkarılır. Anlaşma yapılan gün ve saatte taşınacak malzemelerin olduğu yere gelinerek çalışma başlatılır. Tecrübeli şoför ve taşıma personelimiz ile rahat ve konforlu taşımacılık profesyonel hizmet dahilinde gerçekleştirilir. Kurumsal taşımacılık anlayışı ile taşınma işiniz son derece kolay olacaktır. Merak ettiğiniz ve aklınıza takılan her türlü soruyu sorarak cevap alabilirsiniz. Hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimiz referanslar alanımızda yer almakta ve gerekli olan tüm sertifika ve belgelerimiz de sizlere sunulmaktadır. Profesyonel taşımacılığın zorunlu kıldığı bütün evraklarımız kalite standartları çerçevesinde bulunmaktadır ve biz hizmetimizi kurumsal taşımacılık anlayışı ile gerçekleştirmekteyiz. 

Taşınma sırasında komşularınızın herhangi bir durumdan rahatsız olmaması için de sessiz bir taşıma planı yaparak, çevrede gürültü oluşturmadan eşyalarınız araçlara yüklenir. Bu sürede siz de müşterilerinize hizmet veriyor ve çalışmalarınızı sürdürüyorsanız taşıma planı bu minvalde hazırlanır ve taşımacılık da sessiz ve rahatsızlık vermeden gerçekleştirilir. Güven ve kalite etrafında sunulan hizmetimiz yılların tecrübesi ile kusursuz bir boyuta erişmiştir. Siz bu kalite ve güvenin konforunu yaşarken biz de sizin yükünüzü alarak keyfi sürdürmenizi sağlarız. Güvenli taşımacılık bizim işimiz ve biz sizi memnun etmekten mutluluk duyacağız. 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Diğer Hizmetler

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz