Ostim İstanbul Nakliye Ambarı, İstanbul Ostim Nakliye, Ostim İstanbul Arası Nakliye Ambarı

Ostim İstanbul Arası Nakliye Ambarı

 

Ostim İstanbul Nakliyat 

Nakliyat ve taşımacılık sektörünün ön sıralarında yer alan firmamız, müşteri öncelikli anlayışı ile kaliteli hizmet politikasını benimsemiştir. Teknolojiyi ve diğer gelişmeleri takip ederek, gelişen nakliyecilik alanında kendini sürekli yenileyen firmamız, bu alandaki yerini giderek sağlamlaştırmıştır. Yıllardır bulunduğumuz nakliyecilik işinde birçok müşteri ile çalıştık ve olumlu geri dönüşler aldık.Bu çalışmaların sonucunda ise müşterilerimizin ne istediği tam olarak anlayarak o doğrultuda hizmet vermekteyiz.  

Ostim İstanbul nakliyat hizmetimizi de bu kapsamda yapmaktayız. Ostim’den ya da İstanbul’un herhangi bir ilçesinde bize ulaşmanız yeterli. Her coğrafi şartta, şehrin her köşesinden eşyalarınız alıp istediğiniz adrese güvenle taşıyoruz.  

Verdiğimiz hizmet nakliyat öncesi ve sonrasında da devam etmektedir. Taşınma işleminden önce gerekli tüm planlar yapılarak eşyalar yeni adresine ulaştırılır. Burada istediğiniz şekilde yerleştirilir. Sökülen parçalar ise yeniden montajlanır.  

Ostim İstanbul nakliyat hizmetinde sağladığımız güvencelerden biri nakliye sigortasıdır. Eşyalarda herhangi bir zarar olduğunda kaybınız firmamız tarafından telafi edilmektedir. Onarılacak eşyalar onarılır, onarılmayacak durumda olanların ise maddi karşılığı verilir.  

Sigorta dışında eşyaları yüksek kalite malzemeler kullanarak özenle paketliyoruz. Kırılacak olan eşyalar için ise özel bir yöntemle ambalajlama işlemini gerçekleştiriyoruz. Böylece oluşabilecek hasar ihtimalini ortadan kaldırıyoruz.  

Firmamız Ostim İstanbul nakliyat kapsamında ev taşımacılığı dışında farklı alanlarda da nakliyat yapmaktadır. Ofis ve büro, tekstil, parça, kurumsal, fuar, ambar ve yük taşımacılığı da sağladığımız hizmetler arasında yer almaktadır.  

Ofis, büro ve kurumsal taşımacılık konusunda insanların bazı tereddütleri olduğunu bilmekteyiz. Bunun nedeni ise daha önceden nakliyat esnasında sorun yaşamaları ve mağdur olmalarıdır. Firmamız bu konuda oldukça hassas davranmaktadır. Ofis, büro ve kurumsal taşımacılık gibi özen gerektiren işlerde oldukça titiz ve planlı çalışmaktadır. Bu titiz çalışma Ostim İstanbul nakliyat gibi uzun mesafeli yolculuklarda birçok kazanın da önüne geçmektedir.  

Müşterilerimizden aldığımız eşyaları kendi eşyamız gibi görüyor ve işimizi dikkatle yapıyoruz. Siz de ihtiyacınız olan hizmetten uygun fiyata faydalanmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.  

 

  

  

 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Diğer Hizmetler

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz