İstanbul Şehir İçi Nakliyat Telefonları

İstanbul Şehir İçi Nakliyat Telefonları

 

İstanbul Şehir İçi Nakliyat Telefonları 

Şehir içi nakliyat ihtiyacı olanlar İstanbul şehir içi nakliyat telefonları şeklinde arama yaptıklarında birçok sonuçla karşılaşıyorlar. Ancak bunlardan hangileri iyi hizmet veriyor, hangileri güvenilir bilinmiyor.  

İstanbul şehir içi nakliyat  içinden herhangi bir numara arandığında bazen sadece taşıma ve para odaklı oldukları görülüyor. Zamanla gelişen nakliyat sektöründe teknolojiyi takip eden ve her geçen gün kalitesini arttıran firmamız müşteri odaklı anlayışı ile öne çıkan şirketlerden biridir.  

Daha önceden farklı nakliye firmaları ile çalışıp çeşitli sorun yaşayan müşteriler, taşınma sırasında diğer şirketlere karşı da çekimser yaklaşabilirler. Firmamız bu konuda da öne çıkmaktadır. Uzun yıllardır bulunduğumuz nakliye sektöründe birçok kişinin taşıma işini yaptık ve olumlu geri dönüşler aldık.  

Yılların verdiği tecrübe ile nakliyat işini yürüten firmamızda alınan her eşya garanti altına alınır. Nakliyat öncesi alanında uzman personeller eve gelir ve eşyaların durumuna göre en uygun aracı yönlendirir. Nakliyat sırasında alınan eşyaların hepsi titizlikle ambalajlanır. Kırılacak eşyalar ayrı bir şekilde toplanır ve darbeye dayanıklı olacak şekilde paketlenir.  

Ambalajlama dışında taşımacılık için özel olarak dizayn edilen araçlarımız da eşyalarınızın daha güvenli bir şekilde adrese ulaşmasını sağlamaktadır. Gelişen teknolojiyi takip eden firmamızda kullandığımız tüm araç gereçler kaliteli ve dayanıklıdır.  

Ücretsiz Expertiz Hizmeti  

İstanbul şehir içi nakliyat telefonları aradığınızda fiyattan önce bu hizmetin olup olmadığını sormanız daha doğru olacaktır. Firmamızda ücretsiz expertiz hizmeti de bulunmaktadır. Uzman expertiz sadece eşyaları değil, nakliye planlaması, teslim tarihi, taşıma şekli gibi konularda da müşterilerimize hizmet vermektedir.  

Nakliye Sigortası 

Eşyalarınıza göre belirlenecek bir fiyat ile sigortalama işlemi yapılır. Yolda yaşanacak bir olumsuzluk sonucu oluşacak maddi zararınız bu sigorta tarafından karşılanır.  

şehir içi nakliyat  ararken dikkat edeceğiniz bir konu da asansörlü taşıma yapıp yapmadığıdır. Yüksek katlara taşınacaksanız asansör olmadan taşımak hem çok uzun sürecek hem de eşyalarınızın zarar görmesine neden olacaktır.  

İstanbul içi evden eve nakliyat hakkında sorularınızı 0533 563 7400 -  0212 673 00 56 numaraları telefonu arayarak sorabilirsiniz.  

 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz