Ostim İstanbul Nakliye Ambarı

Ostim İstanbul Nakliye Ambarı

OSTİM İSTANBUL NAKLİYE AMBARI 

 Ankara İstanbul parça parsiyel taşımacılık konusunda hizmet vermekte olan şirketimizin düzenli seferleri bulunmaktadır. Haftanın belli günlerinde belli merkezlere parça eşya ya da belli bir kısım eşya taşımacılığı K belgesine sahip araçlarımız ile gerçekleştirilmektedir. İstanbul Ankara parça parsiyel taşımacılık şirketi olarak bahsi geçen ürünleriniz belirttiğiniz adresten alınır ve doğru şekilde ambalaj yapılarak araçlarımızda yer alır. Parça mobilya taşıma işleri de mobilyanın demonte işlemi gerçekleştirilerek yapılmaktadır. Eşyalarınız taşınan adreste yeniden monte edilir ve öyle teslim edilir. Parça ya da kısmi eşya taşıma konusunda hizmet veren şirketimiz Türkiye’nin her bir bölgesinde profesyonel ve tecrübeli olan ekibimiz tarafından güvenle yapılmaktadır.  

Parça ve parsiyel taşımacılık planı yapılan iş düzenine göre günlük, haftalık ya da aylık şekilde organize edilmektedir. Uygun fiyatlara sahip bu taşımacılık yöntemi müşterilerin uygun zamanda son derece uygun fiyatlara parça eşya parsiyel nakliyesini gerçekleştirmesine de olanak tanır. Ostim İstanbul Nakliye Ambarı  şirketimiz ile daha yüksek masraftan kurtulmuş olacak aynı zamanda taşınmasını istediğiniz yükün güvenle firmamız tarafından taşınmasına olanak sağlayabilirsiniz. Kurumsal olarak da her türlü hizmeti sağlayan şirketimiz, elinizde olan ve ulaştırılmasını istediğiniz eşyalarınızı iş planı doğrultusunda şirketimiz güvencesinde en kısa zamanda yeni adresine ulaştırılacaktır.  

İstanbul Ankara parça parsiyel taşımacılık yapan şirketimizde parça eşya anlayışı içinde koltuk takımı, yemek takımları, bekar eşyası, öğrenci eşyaları, çeyiz eşyaları ya da yazlık eşyalar gibi yer kaplayan ve hacmi büyük olan ürünler taşıtabilir, çok uygun fiyata bu hizmeti satın alabilirsiniz. Aynı ürünü bir kargo firması ile taşımaya kalktığınızda çok yüksek maliyetler çıkartacak, getireceğiniz yükün astarı yüzünden pahalıya gelecektir. Dolayısı ile çok da fazla para ödemek istemeyeceğiniz ama bir şekilde ulaştırılması gereken eşyalarınız şirketimiz güvencesi ve kalitesi ile en uygun fiyatlara dilediğiniz adresteki yerini alacaktır. Taşımacılık bizim işimiz, biz sizin yükünüzü alırız siz de her türlü konfor ve rahatlıkta bunun keyfini yaşamak kalır. Sitemizden kolayca bize ulaşabilir ve tabi ki en kısa zamanda iletişime geçebilirsiniz. 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Diğer Hizmetler

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz